АНАЛІЗ УРОКУ__________________________ ЗНЗ_______________________________________________________________ |
|
|
|
Спогади жительки села Витязівка Ольги Петрівни Кукушкіної про Голодомор 1932 – 1933р.р.
Все те, що передають, пишуть і показують про голодомор – це свята правда. Мені тоді було 10 років і я очевидець цього страшного часу. Опухлі люди не йшли, а дибали, не було сили, падали і помирали. Хто ще міг, ходили по дворам, як скелети, просили їсти. На Україні в той час колективних господарств ще не було, але початок організації починався. Багато було заможних дворів, які мали землю, інвентар і вони в колгоспи не хотіли вступати і віддавати своє нажите. Тоді влада ввела план до кожного двору по здачі зерна, здавали люди і собі оставляли, а в колгосп вступати багато охочих не було. Особливо заможних називали куркулями. Після цієї здачі плану зерна влада організувала так звані бригади активістів – комсомольців, партійців які ходили по дворах і вигрібали все до зернини і все їстівне, і нікого це не минало. Люд оставався ... Читати далі » |
|
Мета: сформувати в учнів уявлення про гриби, навчати розрізняти їстівні і неїстівні гриби; розвивати пізнавальну активність, уміння спостерігати; виховувати повагу і любов до природи, культуру поведінки.
|
Міністерство освіти і науки України Департамент загальної середньої та дошкільної освіти 01135, м. Київ, проспект Перемоги,10 тел.8(044)481-47- 69
_21.09.2015____№_2/2-14-1907-15___
Департаментам (управлінням) освіти і науки об ... Читати далі » |
Тема:Розв’язок прикладів і задач на додавання і віднімання круглих чисел. Задачі на знаходження третього доданку. Мета: формувати обчислювальні навички додавання і віднімання круглих чисел, вчити розв'язувати задачі на знаходження третього доданку, виховувати уважність,активність. Тип уроку: урок закріплення знань. Форма проведення уроку: урок – гра. Хід уроку. 1.Усний рахунок. І.Гра "Знайди помилку." 57-50=8 90-1=89 60+1=59 16-10-2=8 2+80=82 9+ ... Читати далі » |
Акт |